Na czym polega opalanie natryskowe?

Obecnie można zauważyć, że coraz większą popularnością cieszy się opalanie natryskowe. Wykonywane przez www.sunfxpolska.pl zabieg pozwala na uzyskanie naturalnie wyglądającej, a przede wszystkim bardzo zdrowej opalenizny nawet w najzimniejsze i najbardziej szare dni roku. Być może z tego właśnie względu, z powodu o wiele większego bezpieczeństwo niż w przypadku innych metod jest to zabieg tak bardzo wysoko ceniony.

Istota takiego opalania polega przede wszystkim na nałożeniu specjalnej mgiełki, która delikatnie przylega do skóry i nadaje jej ciemniejszy odcień. Jest to specjalistyczny preparat, który nie tylko ma właściwości brązujące, ale także nawilżające. W opalaniu natryskowym nie używa się lamp z promieniami UV, przez co ta metoda jest znacznie bezpieczniejsza dla skóry i zdrowsza niż np. solarium. Nie powoduje wysuszania, a przez to postarzania skóry. Nie wywołuje także żadnych reakcji alergicznych.

Opalanie natryskowe z powodzeniem może zastąpić używanie samoopalacza. Samodzielne nakładanie takiego preparatu w domu bardzo często powoduje powstawanie przebarwień, które wyglądają dość nieestetycznie i zamiast zdobić, szpecą. Natomiast opalanie przy użyciu specjalnej mgiełki daje bardzo równomierną opaleniznę.

Ceny opalania natryskowego różnią się w zależności od lokalizacji.

Rodzaj usługi Opalanie natryskowe – orientacyjna cena
Całe ciało ok. 130 zł
Połowa ciała ok. 80 zł
Twarz i dekolt ok. 45 zł
Twarz, dekolt i ręce ok. 55 zł
Usługa z dojazdem do domu klienta ok. 200 zł