Jak szybko zapisać się na powiększanie pośladków?

Któż nie chciałby mieć pięknej i ponętnej pupy? Teraz jest to możliwe dzięki powiększaniu tej części ciała! Pośladki o których marzysz od dłuższego czasu mogą być twoje dzięki ofercie dostępnej na www . Co roku, wedle statystyk International Society of Aesthetic Plastic Surgery, wykonuje się 200 – 300 tysięcy zabiegów powiększania i konturowania pośladków. Coraz większą popularnością w tym zakresie cieszą się zabiegi mało inwazyjne. Powiększanie pośladków to prawdziwy hit w klinikach.

 

Powiększanie pośladków to prawdziwy hit w klinikach.

Jakie wymagania trzeba spełniać?

 

  • dobry ogólny stan zdrowia pacjenta
  • 6 godzin przed zabiegiem należy być na czczo

  • 4 tyg. przed operacją należy ograniczyć palenie papierosów

  • 2 tyg. przed operacją należy odstawić wszelkie leki zawierające kwas acetylosalicylowy (np. aspirynę), gdyż wydłużają czas krzepnięcia krwi.

 

Przed zabiegiem potrzebna jest indywidualna konsultacja z lekarzem plastycznym, w czasie której specjalista dokona głębokiej analizie budowy anatomicznej i proporcji pacjentki. W następnej kolejności doktor opowie plan operacji, który pozwoli na uzyskanie satysfakcjonującego rezultatu. Metoda powiększania pośladków implantami zalecana jest osobom szczupłym, gdzie nie ma wystarczającej ilości tkanki tłuszczowej w miejscach przeszczepu.

 

1198889999(50)

 

Przed zabiegiem konieczne jest wykonanie podstawowych badań krwi, ponieważ zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym. Powiększanie pośladków to wspaniała metoda aby ciało nabrało odpowiednich, kobiecych kształtów.