Czy na co dzień implanty zębowe się odznaczają?

Współczesna stomatologia wykorzystuje najnowsze osiągnięcia inżynierii biologicznej, czego przykładem są tytanowe implanty zębowe, które w specjalistycznych klinikach wszczepia się podczas rutynowych zabiegów. Kraków również oferuje te usługi a najlepsze są w http://sumara-implanty.info.pl.

Badania naukowe przeprowadzone na setkach tysięcy pacjentów na całym świecie, poparte wieloletnim okresem obserwacji, dowodzą, że implanty zębowe są biologicznie bezpieczne. Statystyki pokazują, że w 98,9% przypadków, wszczepienie implantów zębowych kończy się sukcesem. Ponadto cechuje je długofalowy efekt estetyczny. Kraków również ma miejsce w tych badaniach, ponieważ tu są dobrzy specjaliści znający się na swoim fachu nie od dziś.

12444177(29)

Stomatolog, Kraków, implanty zębowe.

Każdy usunięty ząb musi jak najszybciej mieć swojego następcę – i to zarówno ze względów kosmetycznych, jak i zdrowotnych. W przeciwnym razie może dojść nawet do utraty kolejnych zębów. Przede wszystkim jednak te, które już nie mają sąsiada, stopniowo się rozsuwają i przechylają. Na dodatek także inne zęby po jakimś czasie zaczynają wysuwać się z dziąsła, odsłaniając przy tym szyjki. To powoduje, że zęby stają się wyjątkowo delikatne i podatne na próchnicę, łatwo się psują. Ponadto im mniej zębów pozostało, tym szybciej się one ścierają i ulegają rozchwianiu. Utrudnione jest też gryzienie jedzenia, co oznacza połykanie zbyt dużych kęsów, co zakłóca trawienie. Stąd biorą się różne kłopoty żołądkowe. Dlatego właśnie nie należy zwlekać przy utracie zęba i zainwestować w implanty zębowe.